2012 İLKBAHAR YAZ RENK TRENDLERİ

2012-01-26 14:33:00
2012 İLKBAHAR YAZ RENK TRENDLERİ |  görsel 1
2012 İlkbahar Yaz sezonu renkler bakımından çok zengin olmasa da, herkesin giymek isteyeceği bir renk mutlaka var. Ateş kırmızı, canlı sarı, turuncu, elegant siyah ve beyaz… Bu renkler sizi çok özel gösterecek.
 
Şimdiden ilkbahar gardırobumuz için planlar yapmaya başladık. Fakat bu işi önümüzdeki sezon trendi olacak renklere göz atmadan yapmamalıyız.

Hem sizin hem kendimiz için renk listesini ünlü tasarımcıların yeni koleksiyonlarını inceleyerek hazırladık. 2012 renk modası..

2012 İlkbahar Yaz renk trendleri - 2

Karamel renkler
Krem, açık pembe, sarı ve şeftali rengi yeni sezonda oldukça popüler. Bu renkleri birlikte ya da ayrı ayrı giyebilirsiniz. Eğer kombin yapacaksanız, parlak renkleri pastel tonlarla giymeye özen gösterin.
2012 İlkbahar Yaz renk trendleri - 3
Turuncu
Turuncu, 2012 İlkbahar Yaz sezonunun en favori renklerinden. Bu rengi pek çok kıyafetin üzerinde görmeye hazır olun; elbiseler, ayakkabılar, çantalar, kemerler, güneş gözlükleri...

Eğer turuncu sizin favori renginizse, bu rengin keyfini çıkaracaksınız demektir. Bu rengi baştan ayağa giyebilir ya da detaylarda kullanabilirsiniz.
2012 İlkbahar Yaz renk trendleri - 4
Beyaz
Genelde siyah daha çok kış mevsiminin rengidir, beyaz ise yaz mevsiminin. Bir bütün olarak beyaz görünüm 2012 İlkbahar Yaz sezonunun en seksi trendlerinden biri.

Narin dantelleri ya da pilileri daha feminen bir görünüm için kullanmayı deneyebilirsiniz. Elegan bir görünüm için ise daha sade bir çizgiyi tercih edebilirsiniz.
2012 İlkbahar Yaz renk trendleri - 5
Fuşya
Fuşya rengi, turuncu ya da beyaz gibi her yerde karşımıza çıkmasa da, zaman zaman görünüp göz kamaştıracak.

2012 İlkbahar Yaz renk trendleri - 6Siyah ve beyaz
Bu iki rengin kombinasyonu kesinlikle doğal ve özel bir şıklık sunuyor. Siyah ve beyazın birlikteyken nasıl farklı durduğuna bir göz atın.

2012 İlkbahar Yaz renk trendleri - 7

Siyah
Siyahın yeni sezonun favori renkleri arasında yer almadığını düşünmek saçma olurdu. Siyah her dönemin vazgeçilmez rengi! Çünkü bu renk, diğer renklerle oynamamıza izin verip muhteşem kombinasyonlara olanak sağlıyor.
2012 İlkbahar Yaz renk trendleri - 8
Sarı
Sarı renk her zaman turuncu ile güzel bir uyum gösterir. Turuncu renk ne zaman trend olsa, sarı da bir o kadar popüler hale geliyor. Bu sadece bir moda kuralı, bunu bu şekilde kabul etmekte fayda var. Soluk sarı renkten parlak limon sarısına kadar uzanan renk skalası yeni sezonun trendlerinde genişçe yer alıyor.

 
 
2012 İlkbahar Yaz renk trendleri - 9
Ten rengi
Ten rengi yeni sezon paletinin en favori renklerinden biri. Çünkü çok yönlü! Bütün renklerle kombinlenebiliyor ve asla kötü durmuyor. Renk, bu yönüyle diğer renkler arasından sıyrılıyor.
2012 İlkbahar Yaz renk trendleri - 10
Kırmızı
Kırmızı da tıpkı turuncu ve sarı gibi yeni sezonu aydınlatmak için geldi. Solgun kırmızıdan parlak ateş tonlarına kadar kırmızının her tonu bu sezonda mevcut. Hangisini tercih ederseniz edin, sizi çok özel göstereceğinden emin olabilirsiniz.

 
 
2012 İlkbahar Yaz renk trendleri - 11
Mavi
Mavi oldukça zengin tonlarıyla sezona giriş yapıyor. Elektrik mavisi, koyu mavi, deniz mavi, turkuaz ya da çok açık mavi...

 


Kaynak : eastyle.blogcu.com kaynak için gerçekten ''TEŞEKKÜR EDERİM''!

 

0
0
0
Yorum Yaz